Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 22:03   #328
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
to i ja wkleje zdjęcia paletki Chanel Variations na życzenie Fergussonka
Mejkap robiony rano na szybko, wiec troszkę rzęsy się posklejały
Pięknie. Masz cudowne oczy!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;20372633]Ot moja osobista tragedia.
1. "Obrobka" w Paintcie .
2. Meczylam sie ze zrobieniem zdjec strasznie dlugo (niby za oknem jasno a nie moglam zdjecia zrobic).
3. Jestem beztalenciem fotograficznym i nic lepszego nie umiem zrobic.
4. Nie obrabiam zdjec bo nie umiem zatem zdjecie przedstawia "smutna rzeczywistosc" .
5. Prosze o wybaczenie, za "lekko" niechlujny styl mejkapu (jestem chora, mam goraczke lekka a w mojej lazience jak zwykle upal i myslalam, ze szalu z przegrzania ogolnie dostane).
[/QUOTE]


Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
motylkowy guerlainowy zwyklaczek na dzien ... w przeciwienstwie do nocnych motyli diora te sa bardzo delikatne i po wytarciu sie motylkowego blyszczacego wzorku sa tak jakby matowe ...

Guerlain Mysterious Butterfly 403


... baza jak zwykle UD... jedyny kolor jaki nie uzylam to ten w prawym rornym rogu... jakos mi nie pasowal wczoraj hehe... na oku mam pozostale trzy... kreski nie ma bo czasu mi sie wystarczylo ...
Delikatnie jak delikatny jest motyl Ślicznie
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując