Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-28, 07:05   #2539
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez diablica_anielica Pokaż wiadomość
Witam wszystkim

zamarzyło mi się ombre, poszłam do fryzjera i chyba źle zrobiłam
mam bardzo ciemne włosy, bardzo ciemny brąz.
Fryzjer, żeby zrobić ombre nie użył rozjaśniacza tylko zmieszał dwa blondy ze sobą. Wyszło tak, że połowy włosów mam ciemnobrązową a dół jest taki czekoladowy, troche woadając w czerwień. Dodam tylko, że kiedyś próbowałam rozjaśnić jedno pasemko włosów i wyszedł ciemny rudy, więc chyba ają taką tendencje do rozxjaśniania się do rudego

chciałabym zmienić ten czekoladowy brąz na jasny zimny popielaty brąz. Dołączam zdjęcie bo chciałabym uzyskac taki efekt jak ma ta dziewczyna.
http://www58.zippyshare.com/v/16561720/file.html

Czy mógłby mi teraz ktoś powiedziec co powinnam zrobić? Użyć farby- blondu w w odcieniu zimnym, popielatym czy może użyć loreal nombre(nowość na rynku) czy rozjaśniacza? bardzo bym prosiła o pomoc bo nie chce mieć niczego ciepłego, żadnego czekoladowego brązu, czerwieni czy rudego.

Dziewczyny czy moge połączyć mixton ze zwykłą farbą ze sklepu? kompletnie nie znam się na mieszaniu farb ani na profesjonalnych farbach, ale to co teraz mam to jest koszmar i musze jakość wybrnąć z sytuacji a marzą mi się takie końcówki!

Pomocy!!!
Ale górę masz swoją naturalną? tylko końcówki rozjasniane?
Pamiętaj, że farba farby nie rozjaśni! rozjaśni tylko naturalne włosy a żeby sciągnąć kolor potrzeba zrobić kąpiel rozjaśniającą, dekolor, lub rozjaśniacz.
Nie!!!, nie można mieszać mixu z farbami sklepowymi, bo skład chemiczny inny i nie wiadomo co z tego mogłoby wyjść.
Mixy mieszamy z farbą tej samej firmy.
Bez zdjęcia Twoich włosów obecnie tego co masz na głowie się ne obejdzie.
Niestety nie pocieszę Cię wszystkie farby wypłukuja się na rudo/czerwono/złoto - jedynie naturalki nie rudzieją.

Najwidoczniej masz ciemne włosy na poziomie 6, 5 czy nawet 4 i farba blond za słabo je rozjaśniła, proces rozjaśniania przebiega przez czerwienie, rubości, żółcie do blondu. możesz spróbować jeszcze raz nałożyć jakąś skepową farbę, rozjaśni w zależnośći od % utleniacza 2-3 tony 6% lub 3-4 tony 9%, albo rozjaśniacz.

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2013-01-28 o 07:33
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując