Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-25, 16:28   #15
iwona72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 7
Dot.: najlepszy chirurg plastyk?

Witaj Dasha,
koszt operacji to 5.500 zł. Wydaje mi się jednak, że będziesz musiała wytrzymać do ukończenia 18 lat dla własnego bezpieczeństwa. Skoro dr nie operuje wcześniej tzn , że są ku temu uzasadnione powody. O lekarzu o którym napisałaś nie słyszałam, ale masz jeszcze Polanicę. Tam również są dobrzy lekarze. Bardzo dobre opinie ma dr Wójcicki (nie wiem czy trochę nie przekształciłam nazwiska), podobno ,,robi" ładne noski i nie masz daleko. Wiem , że ode mnie z Gdańska parę osób już operował.
Nos po operacji nie boli. Trudno w to uwierzyć, ale odczuwa się tylko dyskomfort związany z setonami w nosie i brakiem możliwości oddychania przez nos i trochę wkurza gips już po paru dniach. Ale nie boli nic a nic!
Gips nosi się tydzień i jeszcze tydzień trzeba posiedzieć w domu bo jest opuchlizna i siniaki. Potem jest lepiej ale wystarczy ze zrobi sie cieplej albo będziesz się źle czuła i buzia znów trochę puchnie. I kazdego dnia po przebudzeniu nos jest ogromny! Nie umiem Ci powiedziec jak długo to trwa bo u mnie 3 dni temu już było super , myślałam ze tak zostanie a wczoraj znów napuchłam a jestem miesiąc po operacji.
iwona72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując