Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-06, 17:29   #2637
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Dzięki za pociechę, ja już wpadłam w panikę wczoraj, że jeszcze nic nie mam. Różne strony internetowe sugerują być gotowym z wyprawką już w 6 miesiącu, bo później może nie być na to siły. Mam nadzieję, że mnie nie rozłoży, na razie dobrze funkcjonuje choć męczę się szybciej. Właściwie to po sklepach nie chce mi się chodzić. Upatrzyłam sobie pieluchy tetrowe bambusowe na allegro. Kosmetyki też przez internet zamówię. w Rossmann nie bardzo jest wybór. Co do mięśni kegla to coś tam ćwiczę, jak sobie przypomnę, przy sikaniu na przykład. Mam zamiar kupić olejek do masażu krocza.
Ja w 4 m-cu kupilam wozek i fotelik do auta, akurat jak bylismy w PL.
Pozniej pomalu, jak bylam w miescie to kupilam a to spioszki, a to bluzeczke, a to w komplecie spioszki z bluzka.
W Realu jak co tydzien robilismy zakupy jedzeniowe kupilam pare opakowan pieluch tetrowych( razem mialam ich chyba 9 albo 12), uzywalam ich zamiast poduszki, kladlam go na zlozonej jak by mu sie ulalo i oczywiscie po nakarmieniu przy odbijaniu tez uzywalam jak sie wlasnie ulewalo. Teraz uzywamy je przy katarze. Kupilam tez poduche do karmienia piersia i ogolem sprzed do pielegnacji: grzebien ze szczotka dla noworotka, cazki do obcinania pazurek, termometr do mierzenia temperatury i wersje do kapieli( jakos w moim Rossmannie wtedy nie bylo takich rzeczy).
Mialam pare ubranek i dostalam chyba w ostatnim miesiacu karton od znajomego i mialam idealna ilosc. ja kupowalam spioszki na 62cm, a od niego dostalam na 56cm. Kupilam jeszcze mala butelke jak by sie okazalo ze nie moge piersia karmic i jeden smoczek, a potem w wyprawce ze szpitala mialam druga plus kilka smoczkow, ktore mi sie nie przydaly.
w 7 i 8 m-cu nigdzie nie bylam bo musialam lezec, zeby dziecie nie bylo wczesniakiem. Jak bym wyczula, ze lepiej pomalu kupowac to i owo, a nie wszystko na raz, bo i finansowo to mnie to przerazalo, tyle kasy na raz wydac.
Lezac w domu kupilismy przez net lozeczko z posciela.
Jeszcze w 5-cu kupilam koc dla malego z miskiem, ktory do tej pory jest uzywany. ja wogole wtedy mialam bzika na punkcie misiow, jak sama cos do domu nie przytachalam, to dostalam
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora