Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ciąża 35/36 tc
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-10, 17:30   #11
Ladyclausia6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 4
Dot.: Ciąża 35/36 tc

Wciaz leze w szpitalu. Sa skurcze na ktg regularne, co 10min, jednak juz nie tak bolesne wiec moge normalnie funkcjonowac. Lekarze kaza caly czas lezec, wstaje jedynie po to aby wziac szybki prysznic badz skorzystac z wc.

Badania ginekologicznego od chwili dodania postu jeszcze nie mialam. Mam uplawy, byly one lekko brazowe. Polozna robila mi wczoraj wymaz z szyjki (ktorej nie mogla znalezc) oraz z pochwy i odbytu.

Mysle nad wypisaniem sie ze szpitala na wlasne rzadanie, poniewaz lezec to ja rownie dobrze moge w domu. Lekarze uspokajaja, ze jesli jest juz 36tc to malenstwu nic nie bedzie, ale lezec kaza caly czas.

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Szczerze, juz mam dosc lezenia i tych skurczy, chociaz da sie je wytrzymac, ale najchetniej urodzilabym szybciej. Leze tylko z powodu malego, zeby jeszcze podrosl i byl zdrowszy.

Czuje roznice miedzy chodzeniem a lezeniem, poniewaz przy chodzeniu odczywam skurcze mocniej oraz czuje ciagniecie do dolu brzucha. Lezac jedynie czasem zlapie mnie mocniejsze uklocie w pecherzu i rozwieranie jakby przy miesiaczce, skurcze nie sa juz az tak bolesne.
Ladyclausia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując