Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dwa pytania - E.Chodakowska czy inne ćwiczenia? Chudnięcie itp.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 14:40   #12
niewiemjakanazwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 17
Dot.: Dwa pytania - E.Chodakowska czy inne ćwiczenia? Chudnięcie itp.

A czy przed skalpelem trzeba robić rozgrzewkę we własnym zakresie?Niestety co do siłowni i biegania to nie mogę, mam taką chorobę, że ... po prostu wstyd się pokazywać ludziom i zostaje ćwiczenie w zaciszu domowym. A jeśli chodzi o aeroby w domu to fat burning powinien być dobry, prawda?
Kiedyś ćwiczyłam z jakąś płytą, ale efekt był beznadziejny i szczerze mówiąc wolałam siebie przed. Schudłam, uzyskałam płaski brzuch, ale nie miałam już takich fajnych kształtów. Zawsze byłam ciekawa jak niektóre kobiety to robią, że mają takie seksowne, apetyczne ciała będąc przy tym szczuplutkimi. Wiele fitnessek ma ładne brzuchy ale przy tym zero wcięcia w talii, zero bioder co nie wygląda już fajnie i boję się, że u mnie będzie to samo. Czy to oznacza, że powinno się ćwiczyć poszczególne partie mięsni aby je rozbudować? Ja mam dosyć wąskie biodra a chciałabym trochę szersze, ale nie wiem czy da się chociaż trochę wyćwiczyć jakieś mięśnie w tym miejscu. No i żeby talia nie zanikała, tylko wręcz przeciwnie
niewiemjakanazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując