Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-08-01, 08:08   #2946
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 784
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez Rosebrd Pokaż wiadomość
Dzień dobry w piątek

Melduję wczoraj spacer, niby po małym mieście, ale wyszło prawie 7 km, więc liczę jako trening

Dziś zaczął mi się okres, więc trochę cierpię, ale mam nadzieję, że jak pójdę na siłownię, to będzie trochę lepiej, bo jednak ruch, pomaga na tego typu dolegliwości.

Waga wciąż leci, choć powolutku, około 0,5 kg tygodniowo.

Czekam z niecierpliwością na urlop, choć mocno boję się, że korona mi przeszkodzi, bo powinnam go zaczynać od 29 sierpnia, a już coś słychac o ponownym zamykaniu
na sierpień na pewno nic nie zamkną i podejrzewam, że na wrzesień też, bo jednak gospodarka musi działać a wakację trwają, niektórzy na wet we wrześniu jeszcze je mają bo chca ominąć tłumy ( nie dziwię się ).

A gdzie wylatujesz?

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
Nie no przytylam jednak. 3.5 kilo. Chociaz to i tak nie zle jak na prawie 3 tygodnie. Zawsze to 5-6 kilo przywozilam. Od poniedzialku dieta.

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------





A gdzie jedziesz?

Niestety bedac w pl zauwazal ze ludzie czesto nie zachowuje srodkow bezpieczenstwa. Wiec obawiam sie ze moga znowu byc jskies restrykcje. Chociaz moim zdaniem trzeba by bylp zaczac od solidnych mandatow.
Nie zachowują to mało powiedziane, wcale nie ma, w sklepach stoja za plecami gdyby mogli weszli by na człowieka, masek nie noszą, masakra a oni sie dziwią, że tyle zakażeń.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując