Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Manicure japoński (?)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-24, 09:59   #210
gann
Raczkowanie
 
Avatar gann
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 30
Dot.: Manicure japoński (?)

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Jestem zachwycona!!! od dwóch ponad tygodni nie zadarł się, nie ukruszył, nie złamał ani jeden paznokieć!!! W moim wypadku to był odwieczny problem zapuszczenia ich nawet na 2 mm. Końcówki zaczynają mi bieleć, wzmocnienia wielkiego jeszcze po tych dwóch razach nie zauważyłam. Najważniejsze jednak, że nie pękają już od boków.
Przypomnę, że raz miałam niedokładnie zrobione w salonie, a następnie zrobiłam sobie po tygodniu sama manicure japoński zakupionym p.shine.
Czemu nie odkryłam go wcześniej??? Te kilkadziesiąt odżywek w łazience, setki , tysiące zjedzonych specyfików....

Zastanawiam się tylko czy można japońca przedobrzyć?
Ja byłam dwa razy u kosmetyczki, która chyba nie przeczytała nawet ulotki do zestawu, bo moim zdaniem robienie japońskiego jest bardzo proste, a ona nawet tego nie umiała( Za pierwszym razem prawie mi tej pasty nie wtarła (podobna historia z niewypełnionymi pastą bokami, co u Ciebie), skórki były źle pousuwane, sam zabieg trwał NIECAŁE 15 minut i ogólnie byłam niezadowolona. Jednak wcześniej kupiłam już dwa kupony z grupona do salonu tej pani, więc pomysłałam, że dam jej szansę, pójdę jeszcze raz, powiem że ostatnio zrobiła źle to i to, dlatego proszę tym razem o dokładne wykonanie zabiegu. I faktycznie, wyszłam po 45minutach w mocno wypolerowanych paznokciach. Tylko pani tak się nad skórkami starała, że z 5 palców ciekła mi krew. Tragedia jakaś. I po tej akcji stwierdziałam, że po pierwsze nigdy więcej nie skorzystam z tego typu usług firm, które ogłaszają się na gruponie, a dwa, że kupuję własny zestaw. W końcu jestem zadowolona! A tak jak Ty, przeszłam już ponad roczną historię odżywek, suplementów i innych tego typu nic nie dających akcji :/
gann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując