Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2015
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-11, 08:34   #2202
Panna Migotka 86
Zadomowienie
 
Avatar Panna Migotka 86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 495
Dot.: Mamusie lutowe 2015

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Kupiłam
HM bezkonkurencyjny.. w C&A brzydkie te ciuchy, w HM jakies z tej epoki a nie poprzedniej
Kupilam dwie pary spodni, jedne granatowe dluzsze z mozliwoscia podwiniecia do 7/8 (moja ulubiona dlugosc) a drugie krotkie spodenki krotkie takie http://www.hm.com/pl/product/25280?a...=Large_picture

drogie te ciuchy,ale wiecie co..komfort bez guzika, zamka niesamowity Jest cudownie i chyba pokocham na stale ten typ spodni hahahaha


ide spac
Nadrabialam Was, ale nawet nie mam sily pisac, dopiero wrocilismy do domu, jeszcze u tesciow bylismy.... padam...
gratuluję pierwszych ciążowych zakupów

Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość
Ja robiłam w pierwszej ciąży, w tej nie... a w ogóle jak to się leczy jak już wiesz że masz to? robi się coś z tym? Aczkolwiek to taka minimalnie podwyzszona wartosc i mam nadzieje że nastepne wyniki bedą ok.
w ciąży się nie leczy - bo ryzyko podania leków najczęściej jest większe niż potencjalne korzyści, poza ciążą też w zasadzie nie, bo choroba jest najczęściej bezobjawowa. Problem jest, jeśli do zarażenia dochodzi na wczesnym etapie ciąży.

Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
MamaZuzi dziś czuję się ok. Zobaczymy co będzie wieczorem...


dziewczyny jak wasza waga? Bo moja rośnie ;/ jak tak dalej pójdzie to do pięknej wagi dobiję ( chyba, że to jeszcze efekt zaparć ). Najgorsze jest to, że wcale nie jem dużo..ale z obawy o dziecię mało się ruszam i to może dlatego..ciekawe ile u gina będę ważyć
u mnie różnie, staram się ważyc co 2-3 dni tak z ciekawości i wiem, że u mnie wahania wagi w granicach 1,5 kg są normalne. Niestety nie ważyłam się regularnie przed ciążą, ale teraz moja średnia waga jest o ok 0,5kg wyższa niż z ok 5tc. Ale to pewnie kwestia zaparć też i poziomu nawodnienia organizmu
Panna Migotka 86 jest offline Zgłoś do moderatora