Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poszukuje zdjęć! Długie rude włosy + tematy związane z farbowaniem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-07, 18:03   #1009
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Poszukuje zdjęć! Długie rude włosy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Sehmet Pokaż wiadomość
Jak dwie różne farby napewno robiłaś mango?
Liczę na to że za miesiąc (żeby mi włosy nie wypadły) wyjdzie mi jakiś przyzwoity rudy. Bo teraz było kładzione na badziew zwany castingiem, który oczywiście wyszedł 10tonów ciemniejszy niż powinien
No ale kto powiedział że droga do "piknych" włosów będzie usłana różami-ot taka refleksja
no wlasnie bo wszystko zalezy od wyjsciowego koloru. bd 3mać kciuki żeby wyszedl ci za miesiac rudy taki jak chcesz

Cytat:
Napisane przez zielona porzeczka Pokaż wiadomość
uaaa! piękne! wydaje mi się że moje mają trochę więcej wspólnego z czerwienią, dziś jakoś to bardziej widzę ;[
kładłaś farbę na "w miare jasne" czyli jak jasne
dziekuje a kladlam na takie : https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1241196094

Cytat:
Napisane przez czarne_pazurki Pokaż wiadomość
Nie no, zaczynam naprawdę zazdrościć wam tych włosów. Takie śliczne, proste, a moje wywijają się na wszystkie strony. A że jestem z prostownicą na bakier, to nic nie da się z tym zrobić Genialny kolor, do takiego rudego dążę.
dzieki kolor mam nadzieje jak najdluzej bedzie taki ognisty
ojj moje wlosy wcale takie proste bez pomocy nie są. na szczescie (albo niestety?) prostuje i sie niszcza na wakacje sobie zrobie odpoczynek od prostownicy. oby wyszlo
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora