Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-13, 00:40   #2253
black_cougar
Zakorzenienie
 
Avatar black_cougar
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 025
GG do black_cougar
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dziewczyny, błagam o pomoc!
Przejrzałam tysiące stron, analiz, typów.. i kurcze w żadnym nie moge się odnaleźć.... coś mi podpowiada,ze jestem wiosna, ale własciwie w kazdym typie urody znajde kilka cech
Może któraś się wypowie ?

1. Jak się opalasz - opalam się bardzo wolno, bez dużych poparzen, bo używam wysokich filtrów, opalenizna brązowo-złotawa.


2. Kolor oczu - oczy koloru niebieskiego z ciemną obwódką, dosyć jasne, brwi i rzęsy dość ciemne, ton, dwa jaśniejsze os koloru włosów.


3. Piegi - mam i to sporo odcień raczej jasny brąz


4. Cera - rzadko się rumienię, cerę mam bardzo jasną, bladą, - znajomi mówią,ze wygladam "niezdrowo", dlatego tylko latem mam zdrowy odcień skóry. Ogólnie odcień chyba ciepły, jasno brzoskwiniowy?


5. Naturalny kolor włosów - mój naturalny to kasztanowy brąz, złociste refleksy.


6. Kolor ust - koralowy, widoczny - zaróżowiony.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

dobrze czuję się w fioletach, pomaranczach, brązach, kolorze amarantowym, granacie i żółci - kolorach dość ciepłych, natomiast czern, biel mnie przytłaczają, w chłodnych odcieniach wyglądam dość "nieświeżo"


czekam na opinie i z góry dziękuje !

ps; kolor włosów na zdjęciach NIE jest moim naturalnym !!! mój przechodzi bardziej w brąz !!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nawizaz.jpg (95,2 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nawizaz22.jpg (148,0 KB, 26 załadowań)
__________________
wymiana - ubrania, kosmetyki, szpilki

Edytowane przez black_cougar
Czas edycji: 2009-07-13 o 00:43
black_cougar jest offline Zgłoś do moderatora