Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z długich na krótkie-która się odważyła?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-09, 18:04   #995
ahnesaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Z długich na krótkie-która się odważyła?

Jestem tu nowa , ale powiem ci Qra , że moja mama mi mówiła to samo żeby zapuścić włosy . Jeszcze w tamtym roku miałam ochotę ściąć się na krótko ale mama powiedziała , że jak ja to sobie wyobrażam , że co ja później zrobię z tymi włosami bo przecież mam kręcone i nie dam rady ich ułożyć . Przeczekałam z decyzją o ścięciu i poszłam do fryzjera kilka dni temu z zamiarem skrócenia grzywki i końcówek . Fryzjerka na mnie trochę " nakrzyczała" że mam zniszczone włosy itd . powiedziała co by mi pasowało - ja się poddałam powiedziałam " oddaje się w Pani ręce "
Z salonu wyszłam z króciutką fryzurką , na początku byłam niezadowolona ale musiałam się po prostu oswoić z nowym wyglądem .
Wszyscy znajomi niezwykle chwalą nowe włosy a ja nie mam żadnego problemu z ich układaniem bo byłam w końcu u najlepszej fryzjerki w mieście i ścięła mi włosy tak aby nie były zmorą a czymś czym mam się cieszyć !

PS.Nie dość, że dostałam zakaz zapuszczania włosów, to fryzjerka poleciła mojej mamie , żeby sama sobie zapuściła włosy i zobaczy jak to jest .

Jeśli czujesz , że to będzie dla Ciebie dobre to po prostu zrób to, ja tam nie mogę się opędzić od komplementów :P
ahnesaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując