Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-13, 17:20   #3313
brenda89
Raczkowanie
 
Avatar brenda89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 235
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Derma mi powiedziała, że tanie retinoidy są w aptece Zielony Bluszcz na ul. Oławskiej i tam kupiłam pierwsze opakowanie Curacne, a zapłaciłam za nie ok. 120 zł. Później na forum znalazłam tę tańszą aptekę DGA (tam chyba tylko Curacne mieli tańsze, bo reszta to naprawdę drożyzna ). DOZowe apteki też mają karty lojalnościowe, ale później wybiera się nagrodę, a ja wolałam jednak jakąś nagrodę pieniężną. Ale jak mają Ci tam zamówić i sprzedawać po hurtowej cenie, to ja bym się nie wahała, bo 81 zł to naprawdę okazja.
Hej! Stosujesz coś fajnego jako balsam do ciała?! Bo teraz lekko złuszcza mi się skóra ;/ I w sumie normalny taki balsamik słabo działa... Dzisiaj jadę do dermy i zobaczę co mi powie. Nadal mam bardzo wysokie trójglicerydy i wydaje mi się, że to wina Yasminelle, bo odkąd derma zmieniła mi hormony, to mam taki problem z tymi trójglicerydami... Jak brałam Diane 35, to były nieco podwyższone, ale nie prawie dwukrotnie jak teraz! Więc wydaje mi się, że zostanę przy dawce 10 mg ;/ przez co leczenie będzie dłuższe... Chętnie wróciłabym do Diane, bo były znacznie tańsze niż Yasminelle, a przy leczeniu drogim Curacne znacznie by to odprężyło mój portfel. Pogadam z nią dzisiaj o tym. I odezwę się po wizycie!
brenda89 jest offline Zgłoś do moderatora