Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-27, 14:50   #3841
malwes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 155
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Dziewczyny, ile czasu odczekujecie od olejowania (te które olejują) do kolejnego farbowania? Inaczej - ile wcześniej zaprzestajecie olejować?
Ja czuję, że mam bardzo suche włosy i muszę je nakarmić solidnie, ale z kolei w przyszły weekend chciałabym powtórzyć hennowanie b0 nie chwyciło mi siwych i chcę to zrobić dwuetapowo.... Jeśli dziś naolejuję, to farbowanko w piątek nie będzie za szybkie? Czym innym mogę solidnie nakarmić włosy tak solidnie, bo wydaje mi się, że codzienne odzywki które mam nie wystarczają (ds Timotei Organic i Alterra z granatem, bs Seboradin Lotion z naftą kosmetyczną i Joanny z Apteczki Babuni z rozmarynem.

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Dark Noir - u mnie niebieski kolor wypłukał się w końcu przy pierwszym myciu, tzn. ja też myję codziennie ale kolejne mycie (BabyDream) nie wypłukiwało już nic, czysta woda. Kolor na włosach po pierwszym myciu lekko złagodniał, ale trzyma na razie. To znaczy ja mam podobnie jak ty, farbowałam Colout Touch Welli i ostatnio kładłam od kilku m-cy jaśniejszy, cieplejszy brąz niż dawniej i henna nie wyrównała tego (złapało sporo, ale nie do końca). Ja będę jednak próbować jeszcze hennować z większą częstotliwością - spróbują na razie Henną z Amlą (jako brnetka i tak ruda nie wyjdą, na razie mahoń - mam nadzieję, że wyrówna się trochę i złapie lepiej siwki) i najwyżej na to ciemny brąz jeszcze raz. Z tego co zrozumiałam, Ty już tak próbowałaś - ile razy?

Edytowane przez malwes
Czas edycji: 2012-02-27 o 14:45
malwes jest offline Zgłoś do moderatora