Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-31, 13:27   #716
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3623246 6]

Mogą być takie?

Wybaczcie słabe zdjęcie, robiłam komórką. Ale muszę przyznać że brak ostrości działa tu na moją korzyść, bo miałam problem z umiejscowieniem kropek Dziewczyny mnie ostatnio zainspirowały, najpierw Alazkrainy, potem jeszcze Ewalucja... ja to mogłabym Wam buty najwyżej czyścić... [/QUOTE]
fajnie wyszło... zrobi mi ktoś takie??

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość

O ja Cię !! Truflu!! dziękuję tyle tu było pięknych mani ! oby wszystkie Twoje życzenia, które układałyśmy dla Ciebie się spełniły!
gratulacje!!!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Naprawdę chciałabym pokazać Wam coś ładnego, ale w taj chwili moje paznokcie są tragiczne - oba serdeczne jakiś czas temu połamały się wysoko-wysoko na mięsie i odrastają w żółwim tempie
Trochę oszukam i wstawię coś starszego
zaliczamy
szkoda ze się połamało i w dodatku wolno odrasta

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
omg Mgiełka, dla mnie zawsze będą idealne a to połączenie lakierów jest ekstra kocham MIYO za kolory i tą cenę
dzięki ja też bardzo je polubiłam... i byłam dzisiaj kupić więcej... o dziwo moim oczom zamiast ogromnego kosza który był wczesniej ukazał się malusi słoiczek z resztkami
i w dodatku nie będzie ich już... juz chyba miałam mine jakbym miała skakać z mostu
i pani powiedziała, że w zeszłym roku też tak było. Nie było przez jesien i zimę i na lato wypuścili...

oby bo na prawdę żal...

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Jak napiszę, że nie chce mi się nadrabiać, to na mnie nakrzyczycie, prawda?
już zaczynam krzyczeć :P
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora