Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farbowanie henną - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-22, 11:28   #943
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez _MAMA_ Pokaż wiadomość
aha
no właśnie teraz już przypomniałam sobie że ktoś pisał że w jakiejś gotowej mieszance henny niewiele było henny

No ale w składzie to juz powinien producent napisać co tak naprawde w tej hennie jest. Natomiast na mojej basmie widze : skład : ziele lawsonii i nic poza tym

Szkoda ze moim zielarskim maja tylko lawsonie z tej firmy ELD a jak sie wejdzie na allegro to do wyboru do koloru

Jezeli chodzi o henny firmy Eld to nikt nie wie co tam siedzi w srodku ( tylko producent ) ponoc , nie wiem ale plotki sa ze to nie do konca jest ziolowe i naturalne , ma dodatki jakies chemiczne etc.
- z eldu uzywalam tylko henne czysta ( rudy) i w sumie nie narzekalam ani raz , nawet jakos ostatnio kilka tygodni temu mi sie trafilo zrobic.

Ja swoje henny kupuje przez siec i choc przesylka wkurza ( koszty) i to ze nie mozna pomacac i powachac na zywo
Tlumacze sobie to tym ze jak wydam z 35-38 zlotych( z przesylka) - za farbe ktora mi starcza na dwa farbowania ( czyli miesiac) to duzo taniej niz bym u fryzjera zaplacila i pewnosc jest ze czysta henne sie kupi bez chemii
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2012-09-22 o 11:34
moee jest offline Zgłoś do moderatora