Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy BB Creamy cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-23, 01:41   #368
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez mama_ali Pokaż wiadomość
Estellko, przelew za wszystko puscilam, wszystko z obecnie aktualnej listy (9 pozycji),
skarpetki jedna pare bym chciala i koniecznie cos pod oczy, cokolwiek bedziesz zamawiac wezme w ciemno te 10ml. jakby sie dalo, to chcialabym to w jednej przesylce, czyli jeszcze w tym zamowieniu, oczywiescie, jezeli to nie bedzie problemem
Nie będzie problemem
Postaram się w miarę szybko zrobić to "międzyzamówienie", widzę ładnie się rozbiera oczkowy i kolejny firming, byłoby dwa kolejne do jednej paczki, zawsze to przesyłka na pół
Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
Estelle, ja w sumie też chętnie te skarpetki przygarnę - obojętnie w sumie kiedy
Okej
Niedługo przystąpię do logistycznej części zamówienia i popatrzę, co z czym mi się łączy i ile będę mogła wziąć do jednej paczki, dam znać, czy będzie lepiej teraz czy w lutym
Cytat:
Napisane przez TheEmperatriz Pokaż wiadomość
Estelle ja też bym chciała skarpetki jedną parę ale dopiero w lutym

Cytat:
Napisane przez ciambaramba Pokaż wiadomość
Niestety Estelle mój portfel by nie dał rady poproszę tylko 15ml mizona.
Ołkej
Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
Estellko, puściłam dwa przelewy za bebesz skinfooda i mizon aio, tylko że na pw koszt mizona - 5,30zł /5ml a na arkuszu jest 5,10zł/ml tak ma być i coś pominęłam?
Wpisałam w PW przezornie wyższą kwotę, ale i tak na koniec rozliczam wszystko wg realnych stawek zakupu, więc jak będzie górka, to zostanie na słoiczek, kopertę i przesyłkę
[1=1567a8b4b76e6b6b1a91e1e f1e7de07d3f6cc549_5d5340f 228f13;38798238]Też prosiłabym na próbę 5ml czegoś pod oczy, jeżeli będzie zamawiany jakiś kremik

Dobrze zrozumiałam, że teraz jest rozliczenie za poprzedni miesiąc? Pierwszy raz biorę udział w rozbiórce i trochę się pogubiłam...
[/QUOTE]
Tak, teraz idą wpłaty za to, co na listach rozbiórkowych w styczniu. W lutym to wszystko kupię, a pod koniec lutego, jak dojdzie, pewnie zacznę wysyłać
Cytat:
Napisane przez Yoko99 Pokaż wiadomość
Estellemogę spodziewać się jakoś niedługo Jartów z listopadowej rozbiórki ?- kończą mi się treściwsze mazidła, a minerały zimą to dla mnie niezbyt dobry pomysł...

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość


Dobra, w przyszłym miesiącu wezmę 1 parę skarpetek

Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość
Estelko ile jeszcze zostalo yedam pod oczy bo zastanawiam sie nad zwiekszeniem probaski
Bez Twojej części jest 35ml zabranych, więc możesz dobić do 15ml
Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość
Estellko przelew ustawiłam na jutro
mam nadzieję, że nc nie pomieszałam i wszystko dobrze policzyłam
Okej Jakby co, to będę się dobijać a i tak ostatecznie rozliczenie wyjdzie przed wysyłką
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora