Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-26, 08:01   #3299
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Manhatanu nie znam ale Essence jest niegłupi
hmm.. może też się na tego Essence skusze potem..

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Trellciu Kochana!

Dzisiaj tylko jedno zdjęcie, bo w sztucznym świetle się nie da a nie chciałam dłużej czekać.

Wcześniej namalowałam koła motocyklowe, ale nie do końca mi to wyszło... Chciałam połączyć Twoją pasję z tym, jaka jesteś słodka i kobieca.

Ostatecznie została tylko słodycz i różowa kobiecość. I holo, bo błyszczy i iskrzy, a Ty jesteś naszą kochaną iskierką. I kwiaty, bo jesteś kwitnąca i piękna.

Życzę Ci masy lakierów, ozdób, pomysłów i radości z malowania paznokci


Ka-b0om!

ale piekne, Lolli...

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
O rany, ile stron mam do nadrobienia!

Obiecałam, że pokażę, co przywiozłam z wiosennych targów kosmetycznych Salon Wiosna 2013. W zasadzie nie ma tego dużo, bo głównie błyskotki, ale za to mnóstwo pozytywnych wrażeń Kupiłam tylko 2 lakiery, China Glaze Liquid Crystal (jasnobłękitny zmrożony brokat taki) oraz OPI Designer Series DS Magic (cudny niebieski z fioletową poświatą). Oraz ozdoby w moich ulubionych kolorach , nawet jak ich nie użyję, to już jestem w nich zakochana i samo patrzenie mi wystarczy

Oparłam się innym pokusom, bo mam przecież pędzelki do przetestowania i nie nadążę użyć tych wszystkich kolorów, ale łatwo nie było, bo wybór lakierów ogromny. Oooooooooooo i byłam jeszcze u egzotycznej Pani irydolog, co tam sobie siedziała na końcu; obejrzała moje oczy i język, zbadała puls, a wniosek jest jeden: mam zadbać o nerki

Przy okazji wyjazdu skonsultowałam się z paniami profesjonalnie zajmującymi się mani i one powiedziały mi, że moje pazurki "są super" i "nie ma tu nic do poprawiania". W ogóle usłyszałam same pozytywy Bo zaproponowałam zmianę kształtu albo skrócenie, ale usłyszałam, że są świetne i że bardzo rzadko widują takie pazurki naturalne. Zresztą na początku zdziwiły się, że to naturalki, ale miały okazję zmyć lakier, więc nie było wątpliwości.

Bardzo mnie to ucieszyło, bo ogromnie się staram i pielęgnuję je od jesieni i już zaczęłam powątpiewać we własny gust, skoro podobają mi się długie, a na wątku słyszę ciągle "długie, za długie"... Po prostu niektórym takie się podobają i już Co nie znaczy, że zawsze będę nosić taki "fason", hahahaha

A oceniały paznokcie takie jak poniżej, foto z telefonu, wysmarowane przeze mnie na błysk na koncert rockowy:
hej, piekne nabytki, super! Zazdroszczę że moglas sie tam wybrac

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość

Oba extra!
dzięki
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora