Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 08:03   #2648
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4078209 8]Cześć

Miałam taki lewy weekend, że masakra. Nie dość, że się zaraziłam od moich smarkaczy i cały czas mi się z nosa leje, to jeszcze popsuł nam się samochód... Taka mała pierdółka do samodzielnej wymiany bez której samochód nie odpali, no ale oczywiście w moim cudownym mieście wojewódzkim sklepy motoryzacyjne w soboty są pozamykane na cztery spusty...


Moje refleksje na temat Lovely Gloss Like Gel 110:
- smużył niesamowicie, do tego jednocześnie prześwitywał - jak dla mnie to potrzebuje trzech warstw, albo dwóch grubaśnych
- zbąblił okropnie - no pewnie przez te warstwy i grubość lakieru
- jeśli chodzi o kolor... Kupiłam bo w butli w sklepie i na stronie producenta z resztą też wygląda na miętę. Co prawda moje fotki jak zawsze odrobinę przekłamują, no ale... Wrzucam dla porównania zdjęcie z aparatu w świetle dziennym i takie robione telefonem i w sztucznym świetle. W rzeczywistości jest coś pośrodku ale nadal bardziej w stronę turkusu. Chyba już moja skóra ma więcej zielonych tonów niż ta "mięta". Przykładowo - do Joko Gunpowder with mint ten lakier ma się tak jak pomarańczowy koral do krwistej czerwieni.

Niemniej jest ładny, nosić będę... Jak znam życie to inne kolory są mniej kredowe i smużące?

Nie ma tego złego, zobaczyłam że Poshe radzi sobie w ekstremalnych warunkach, wygładza, wyrównuje i wysusza mega grubą warstwę lakierów chyba szybciej niż INM a do tego nie ściąga

Aha... no właśnie, na zdjęciach Lovely jest pokryty Poshe, z wyjątkiem trzeciej fotki - tu jest solo i widać jaki to z niego glucior


A teraz idę nadrabiać [/QUOTE]
Też masz miętkę
Moja jaśniejsza. Ale Twoja też fajna.
Mam wrażenie, że bardzo spadła ostatnio jakość wibosiów

Poosze mówisz.... hmmmmm

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Tak, ale wiem tylko tyle co Wam tu napisałam.
A nie chciałam naciskać, jak będzie chciała to sama nam powie.
Choć pewnie cos poważnego, bo juz sporo czasu jej z nami nie ma.

Pazurki faktycznie króciutkie, ale i tak ładnie się prezentują.
Dobrze, że mam podobną miętké wiec takiej nie potrzebuje
Ciekawe....
Widziałąś się z Nią? Czy esem jak Pilar?

Fajna jest, taka baaardzo rozbielona.
Dobrze mi z nią.
Za krótkie. I nie mówię wizualnie, bo wyglądają ok, ale bolą.
Muszę do evelinki wrócić....
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2013-05-13 o 08:04
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora