Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-25, 11:02   #3969
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Kavala Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie mi, czy jak w ładną pogodę siędzicie w domu, w krótkich spodenkach, to smarujecie filtrem nogi?
Ja tego nie robię i mam straszne wyrzuty sumienia.Podobno wolne rodniki jak sie wytworzą w niefiltrowanej skórze pod wpływem UV to krążą po całym organiźmie, powodując jego fotostarzenie.
o kurczę niewiedziałam , generalnie filtruje tylko twarz i czasem szyje bo nie jestem w stanie znieść filtra na nogach i rękach bo cała się lepię bleeee no chyba że na plaży, wczoraj byłam na żaglach i trochę zapóźno nałozyłam filtr na ciało i trochę pieką mnie dziś ramiona a reszta ciała oprócz twarzy jest delikatnie opalona, na twarz nakładam samoopalacz i gruba warstwę filtra. Dla mnie wazne jest żeby nie opalać twarzy, dlatego chronie ją jak mogę (filtr+okulary słoneczne z najwyższym filtrem+czapeczka z daszkiem). Ciała nie opalam ale też nie filtruje także czasem mnie złapie słońce.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora