Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-03, 10:12   #2170
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
nie wyklucza się, ale ja wymieniłam swoje priorytety w zdjęciach, to czego bym w nich nie mogła zdzierżyć, a odbicia do tego nie należą fajnie jak się uda bez, ale jak są to mi nie przeszkadzają.



spoko, Yen da znać
rozumiem.

z pewnością

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Hej,
wczoraj zrobiłam mani W sumie nic szczególnego, sam czerwony lakier. Z racji że wczoraj nadkruszyłam wskazówkę, zaokrągliłam wszystkie, ale chyba śrendio mi wyszło co myślicie? W sumie nie mam już za bardzo co podpiłować... Chyba poczekam aż trochę odrosna i pójdę do kosmetyczki żeby mi kształt ogarnęła Marzą mi się migdały, ale za kadym razem moje piłowanie kończyło się na braku końcówek

Mani, lakier Ingrid Estetic 288, top SV (przy zdjeciu strasznie się błyszczą - te ciapki, to nie bąble, w sumie nie wiem co to bo normalnie tego nie widać )
piękny kolor

ten kształt nie jest zły, ale rób migdały powoli je opiłuj, systematycznie jak rosną. Ja pierwszy raz jak na migdałki piłowałam, to robiłam to na 3 razy
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora