Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podkład do problematycznej cery, matujący
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-12-20, 16:02   #1
AnnHolland
Gość
 
Wiadomości: n/a

Podkład do problematycznej cery, matujący


Witam Od dłuższego już czasu poszukuję dla siebie odpowiedniego podkładu. A jest mi ciężko Od kilku dobrych lat mam problemy z trądzikiem. Czasami jego nasilenie jest intensywniejsze, czasami mniej, ale pomimo leczenia dermatologicznego i używania kosmetyków jak chociażby Vichy Normaderm, nie mam gładkiej cery. Ponadto mam troszkę przebarwien, które przez ostatnie lata systematycznie się pojawiały. No i rozszerzone pory Do tej pory używałam Air Wear L`oreala, który jednak za słabo krył, a dodatkowo wysuszał mi skórę. Później przerzuciłam się na Color Stay Revlona. Ten znów ładnie kryje, wytrzymuje długo, ale jest bardzo ciężki i pomimo tego iż używam najjaśniejszego koloru, na twarzy tworzy mi się maska. W kolorystyce L`oreala używam nr 15 - Chair. Czy mógłby ktoś polecić mi podkład odpowiedni dla mojej skóry? Taki który by to wszystko zatuszował? No i przede wszystkim, żeby jego cena nie przekraczała (albo nieznacznie przekraczała 100 zł. Z góry serdecznie dziękuję!
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując