Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-25, 09:17   #1128
joanna tw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Witam Was drogie kolezanki! mam ogromną prośbę, ponieważ nigdzie nie moge znależc bliższych i dokładniejszych informacji na temat kremu SISLEY All DAY ALL YEAR, JEGO SKłADNIKI SA TAKIE: ETHYLEXYL, METHOXYCINNAMANTE, SQUALANE,ISOPROPYL PALMITATE, CETARYL ALCOHOL,CORYLUS AMERICANA(HAZEL),SEED OIL, BUTYROSPERMIUM, PARKII, (SHEA BUTTER), SESAMUM INDICUM ACTRACT, PYRUS MALUS, FRUIT EXTRACT, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, PROPYLENE GLYCOL, POLYSILICONE-14, CETARYLGLUCOSIDE, PHENOXYETHANOL, SALIX ALBA (WILLOW), LEAF EXTRACT, POTASSIUM CETYL PHOSPATE, DIMETHICONE, TOCOPHEROL, BUTYLENE GLYCOL,POLYACRYLAMIDE, CETEARETH-33, METHYLPARABEN, C13-14 ISOPARAFFIN,XANTHAN GUM,SILICA,JUNIPERUS COMMUNISFRUIT OIL,SALVIA OFFICINALIS(SAGE)OIL, ARGININE,ORYZA SATIVA (RICE) BRAN EXTRACT,BUTYLPARABEN,THYM US,MASTICHINA HERB OIL,ETHYLPARABEN,LAURETH-7,DISODIUM EDTACITRIC ACID,PROPYLPARABEN(CONT LINALOOL,LIMONENE). Serdecznie Was prosze o rozszyfrowanie tych składników, czy ten krem jest naprawde taki rewelacyjny, czy nie do końca? Czy jego używanie to całkowita i taka pełna ochrona? (poniewaz kupiłam go i boje sie ze wyrzuciłam moje ciężko zarobione pieniadze w błoto)
joanna tw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując