Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-22, 22:45   #60
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: SVR Lysanel tonik i krem Lysanel Active - Wasze opinie i porady

Cytat:
Napisane przez balitagscarlet Pokaż wiadomość
Ja kiedyż używałam Lisanel Active 0 efekty były owszem, tzn. ujednolicił się koloryt cery, zmniejszyły pory i zaskórniki otwarte ale wszytsko minęło z chwilą kiedy przestałam go używać. Teraz znów do niego wracam, chcę wykorzystać reszte tubki zanim skończy się termin ważności ale potem będę raczej szukać czegoś innego. Nie wiem co zapewniłoby bardziej trwałe rezultaty? Jeśli chodzi o podrażnienie to był to mój pierwszy produkt z kwasami, delikatnie wysuszał skórę, była na początku trochę zaczerwieniona ale szybko wszytsko ustało. Niestety jego działanie też
Oj, to mnie zmartwiłaś, jak to chwilowy efekt. Przyznam szczerze, że po 2 tygodniach spodziewałam się już jakichś malutkich efektów, a póki co mam wrażenie "rozgrzebania" mi cery przez ten krem. Miałam nadzieję, że mnie nie wysypie wcale A tu mi dziś jeszcze zaczął się wykluwać na brodzie wieeelki wrzód Dobrze, że mam w domu krem Acnefarm Asa to zasmarowałam, ale kluć to się będzie, bo czuję
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując