Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Słaby (ale nie przedwczesny) wytrysk u mężczyzny.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-26, 16:07   #2
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Słaby (ale nie przedwczesny) wytrysk u mężczyzny.

Cytat:
Napisane przez kokekka Pokaż wiadomość
Witajcie! Nie znalazłam takiego wątku, ale jakby co - proszę moderację o dołączenie gdzie trzeba.

Od kilku miesięcy jestem z facetem i uprawiamy regularny petting. Zdziwiło mnie jednak, że jego wytrysk ma bardzo słabe ciśnienie, w zasadzie bardziej sperma wypływa niż strzela (choć raz się zdarzyło, że strzelił na jakąś tam odległość).

Dodam, że nie ma problemów z erekcją, nie ma przedwczesnego wytrysku, ani też nie potrzebuje wydłużonego czasu, żeby dojść. Sytuacja taka ma miejsce zarówno jak mamy kilka dni przerwy, jak i gdy pieścimy się ponownie po kilku godzinach czy wręcz po chwili odpoczynku.

No i zastanawiam się teraz - czy to możliwe, żeby była to cecha osobnicza, czy może zwiastować jakiś problem? Szukałam w internecie, żeby coś poczytać nt temat, zanim zacznę rozmowę z nim, ale głównie wszystko dotyczy przedwczesnego wytrysku i problemów z erekcją, a z tym TŻ problemów nie ma.

TŻ sam z siebie w ogóle z tego problemu nie robi, jakby dla niego to było zupełnie normalne. Jak go kiedyś pół żartem zapytałam czy on tak zawsze to powiedział, że różnie bywa. Ma 35 lat.

Jakieś sugestie? Będę wdzięczna.
A ty byś chciała żeby na dwa metry strzelał

To jest zupełnie normalne i nie masz się czym przejmować
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując