Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-14, 12:42   #1213
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Samoopalacz czy może solarium?

Cytat:
Napisane przez West__ Pokaż wiadomość
Wiem solarium bardzo szkodzi. A ja użyłam L'Oreal, Sublime Bronze, Rozświetlający krem samoopalający no więc nie wiem czy smarować się dalej tym samoopalaczem czy przestac? A ty uzywasz samoopalaczy?Jakie efekty i jak rosmarowujesz?
Jeśli się nie sprawdza, radziłabym poszukać innego.
Ja teraz używam Clarins, Concentre Teine Auto-Bronzant ale on jest pieruńsko drogi [kupiłam go, bo to jest jedyny samoopalacz, który mnie nie zapycha, a mam z tym problemy], jest on w płynie, więc wacikiem rozprowadzam na twarzy. Przed nałożeniem samoopalacza robię peeling, dobrze nawilżam skórę kremem, czekam aż się wchłonie. Nakładam tłusty krem na brwi i trochę przy lini włosów. Dopiero wtedy nakładam samoopalacz - równomiernie. Po pół godzinie idę spać Rano wszystko dokładnie zmywam Clarins jest delikatny, ale miałam samoopalacze, które mocno brązowiły, je zmywałam z twarzy po godzinie - mam jasną karnację, więc wolę dmuchać na zimne. Wszystko powtarzam, co trzy dni, bo stosuję maski oczyszczające, które rozjaśniają skórę.

Może poszukaj w kosmetycznym próbek? Bo kupowanie całych opakowań jest nieopłacalne Wymiana na targowisku jest również dobrym rozwiązaniem.

Polecam również DaxCosmetics w piance, ładnie brązowi [minimalnie zapycha skórę twarzy, stosuję go do ciała]. Choć moim faworytem pozostanie krem brązujący Herbe Cosmetis, Citro-Bronze, Krem brązujacy do twarzy, szyi i dekoltu, ale tylko szczęśliwcom udało się go dostać.

Edytowane przez amistad.k.m.s
Czas edycji: 2009-03-14 o 12:43
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując