Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Potrzebuje porady-zamiana ogromu tańszych kosmetyków na mniej ale z wyższej półki...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-19, 12:51   #10
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Potrzebuje porady-zamiana ogromu tańszych kosmetyków na mniej ale z wyższej pół

Cytat:
Napisane przez cosma
Droższe nie oznacza odrazu lepsze.Zdarza sie, że maskary z wyższej półki szybko wysychają(np. Lancome).
Jeśli chodzi o kremy to też bym sie dobrze zastanowiła-wywalisz 200zł na krem który tak na dobrą sprawę nic nie robi tylko nawilża,ma ładne opakowanie i ślicznie pachnie.Tak wychwalane tu Kerastase Loreala niczym szczególnym sie nie wyróżnia (a próbowałam kilku ich produktów).
Wydaje mi sie, że twój problem to nieprzemyślanie kupowanie wielu kosmetyków.
Stąd też taka ich ogromna ilość.
Coś w tym jest ja po prostu uwielbiam kupować i tak mam 3 toniki 5 kremów 3 tusze 6 balsamów itd....ale czas z tym skończyć bo w konsekwencji nie nadążam zużywac i większośc rozdaje lub ląduje w koszu z powodu przeterminowania
może żle się wyraziłam pisząc droższe ...chodzi mi o to by były dobre... i po prostu żebym nie miała zawalonej całej łazienki
wiem , ż e służy mi tonik i fluid nawilżający garnier wiec przy nich pozostanę a także przy serum wyszczuplającym Eveline kosztuje śmieszne pieniądze a efekty lepsze niż np VIchy faktycznie poczytam KWC ...i tak nie będzie to wydatek jednorazowy raczej sukcesywny bo niedługo mój slub i mamy sporo wydatków
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując