Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 08:07   #72
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Moda na "odrosty" ?

Ja parę dni temu zrobiłam sobie u fryzjera ombre hair/two tone hair. Wyszło całkiem nieźle. Chciałam podobny efekt jak u Rachel Bilson. Swój naturalny kolor mam podobny do niej a drugi ton mam mniej więcej miodowy. Jednak na końcówkach mam minimalnie ciemniejsze (tak ok 2cm od dołu) bo kiedyś farbowałam na czekoladowy brąz. Dlatego raczej odradzam tym co mają włosy farbowane różnymi kolorami w przeszłości bo przy rozjaśnianiu to wszystko wyjdzie i nie uzyskacie ładnego efektu za pierwszym razem.

Są różne techniki takiego farbowania. Mi fryzjerka tapirowała włosy a te co zostały przejechała "niedbale" rozjaśniaczem od połowy. Zrobiła mi też kilka refleksów z przodu mniej więcej 2 cm od głowy.

Zawsze miałam ciemne włosy a tym razem przekonałam się że jaśniejsze tony również mi pasują. Dodatkowo dodają objętości moim cienkim włosom. Bardzo fajnie teraz wygląda jak zrobię sobie taki mały nieład- włosy roztrzepane, pofalowane i lekko pogniecione.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ombre hair (5).jpg (21,7 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ombre hair.jpg (28,0 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ombre hair (1).jpg (75,7 KB, 182 załadowań)
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując