Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-16, 16:37   #90
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Moda na "odrosty" ?

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ja myślę że naturalne odrosty nie do końca wyglądają tak samo. Jasny kolor powinien płynnie przechodzi i jakieś dodatkowe refleksy wyżej też mogłyby się znaleźć. Ta dolna partia nie powinna być w jednym kolorze tylko pomieszane jednak.

Uważam że to dobry sposób jak ktoś chce rozjaśniać włosy ale nie niszczyć ich tak bardzo. Dla mnie wielkim plusem jest to że nie trzeba nakładać farby przy skórze głowy bo to powoduje u mnie straszne wypadanie włosów.

Brodka ma świetnie zrobione. Edyta akurat na tych zdjęciach nieciekawie ale kto się stroi na co dzień, np na jakieś wyjście do sklepu? Ona ma też takie cienkie włosy że w świetle dziennym tych rozjaśnionych nie widać aż tak bardzo.
Rozjaśnione końcówki nie różnią się tak diametralnie od naturalnego koloru moich włosów, więc wygląda to w miarę płynnie i do tego mam kręcone, więc to jeszcze "upłynnia" efekt . Fajnie, że takie coś jest teraz modne bo to może rozwiązać wiele problemów z odrostami, których większość dziewcząt tak nie cierpi .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując