Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-12, 20:22   #606
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45115058]Wlasnie zaczynam Retises CT na twarz nakladac. Prosze trzymac kciuki, zeby mi buzia nie odpadla .[/QUOTE]
Powodzenia

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
moja tez jest do doooopy, tez mam odwodniana, a do tego tlusta, czyli swiecenie, choc juz nie ma tragedii, mniej wiecej sie z tym uporalam, czytajac etykiety, odstawiajac wszystkie kremy matujace ktore wzmagaly swiecenie etc.; pryszcze po 30stce (a jako nastolatka nie mialam ), zaczerwienienia, bo wrazliwa jest rowniez, ehhh, dlugo by wymieniac... Dlatego wlasnie chcialam uzywac mineraly, zeby wiecej sztucznej tapety skorze nie serwowac, bo przy tlustej i wrazliwej buzi lepiej uzywac mniej niz wiecej, no ale niestety, z podkreslonymi zmarszczkami chodzic nie bede
Zupełnie, jakbym o sobie czytała Od pewnego czasu cera mi się tak psuje, że nie mogę jej opanować. Zawsze była trochę nadwrażliwa, ale teraz mam jeszcze wypryski (i to na policzkach i żuchwie, gdzie miałam zupełnie zdrową skórę). Widocznie teraz nadrabiam "braki" z nastoletnich lat, gdy prawie nic mi nie wyskakiwało. Nie wiem, czy to wina stresu, hormonów, diety czy jeszcze czegoś innego. Na składy kosmetyków też staram się uważać. Całkiem możliwe, że popełniam przy tym błędy, choć już mniej-więcej wiem, co mi na pewno nie służy. Jednak problem nadal pozostaje nierozwiązany, bo co opanuję jeden aspekt, to w innej kwestii widać pogorszenie. I tak w kółko
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora