Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-13, 09:27   #623
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
A mnie się coraz bardziej podoba.
Cera w dotyku super, trzyma ładnie (choć z tym matem mogłoby być lepiej), kolor dla mnie ekstra (005).

Mnie też Miracle Air coraz bardziej się podoba

I odwołuję alarm uczuleniowy Zdaje się, że za bardzo przyłożyłam się do mycia twarzy Mią A sam podkład jest bardzo fajny, konsystencja jest leciutka, śliska, rozprowadza się jak marzenie. Skóra po jego aplikacji jest aksamitna. Krycie można budować tak mniej więcej do średniego, na niespodzianki i czerwone plamki potrzebny jest korektor. Sam podkład ładnie wyrównuje cerę, daje efekt dobrze wypoczętej i nawilżonej cery czyli optycznie młodszej Podkład tuż po nałożeniu jest matowy, ale nie jest to płaski jednostajny mat jak. np. przy podkładzie nawilżającym Studio Skin Smashbox tylko taki właśnie aksamitny. I chwała mu za to, że nie ciemnieje na skórze. A i jeszcze jedna ważna sprawa - odczuwalnie nawilża Od wczesnej jesieni robię co 2 tygodnie peelingi, więc skórę mam cały czas podsuszoną i specjalnie nakładałam go tylko na leciutkie serum lub bazę nwilżajacą RBR i nawet przez chwilę nie odczuwałam dyskomfortu. Podkład w ciągu dnia troszkę znika, ale prawie niezauważalnie i nie zamienia się w ciasto, zmieszany z pudrem sypkim i sebum. To tyle zachwytów, a teraz wady Niestety około 12.00 -13.00 zaczyna się u mnie świecić (makijaż robię przed 7.00) i tutaj trzeba posiłkować się bibułkami matującymi, ewentualnie zrobić poprawki pudrem sypkimi/prasowanym Tego ostatniego nie robiłam, bo nie lubię zamurować się na sztywno. Ale wiadomo każdy ma inne upodobania. Wydaje mi się, że muszę pokombinować z bazami / kremami matującymi.

Wg mnie najlepiej wygląda nałożony BB. Aplikowany palcami jest bardziej widoczny na skórze. I ciekawostka! mimo tego, że MA dobrze trzyma się skóry to BB można domyć bez problemu, jednego namydlenie i już

Ciągle dla mnie zagadką jest dostępna u nas gama odcieni Byłam w 2 Sephorach i jest ich tylko 5. Takie same jak na ichniejszej stronie


Edit: wiedziałam, że o czymś zapomniałam MA nie podkreśla porów, ani tuż po nałożeniu, ani później


Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
. W załączniku moje usta przed i po podaniu kwasu hialuronowego.

Mnie też podobają się zdecydowanie bardziej Twoje naturalne usta, która są bardzo ładne i podejrzewam, że niejedna osoba Ci ich zazdrości

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2014-02-13 o 09:52
Contax jest offline Zgłoś do moderatora