Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co kupujecie w Mazidłach? Cz.I
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 14:31   #2308
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Napisalam do mazidel, ale Limaria mi nie odpisuje na maila... takze zglaszam sie do was po pomoc

Moja cera: tlusta, na policzkach tradzikowa, juz nie nastoletnia, latwo sie zapycha, plytko unaczyniona (ach, ten "pijacki" nosek ), bardzo latwa do przesuszenia, wrazliwa.

1. Oleje, ktore mam ochote sobie zamowic: konopny (do robienia olejku do mycia twarzy), z orzecha wloskiego, z czarnuszki (antytradzikowo), z rozy (odzywczo) i macerat z kasztanowca (na zaczerwienienia) - te 4 do serow na noc. Czy radzicie mi jakies inne?

2. Ktory skladnik w olejku myjacym bedzie najlepszy do mojej cery i jednoczesnie zmyje filtry? Imwitor 380? Polysorbate 85? Glyceryl Cocoate?

3. Ktory kwas AHA dla mojej cery - migdalowy, glikolowy, mlekowy? Czym sie rozni ich dzialanie? (to i tak dpiero po wakacjach)

4. Czy robilyscie sobie jakies szampony do wlosow? Bo zastanawiam sie, czy to jest oplacalne - duzo roznych skladnikow, a Babydream kosztuje kilka zlotych... Czy moze rzeczywiscie dzialanie tych domowych jest zdecydwanie lepsze?

5. Czy dodajecie czasem konserwanty? Bo do prostych przepisow nigdy ich nie stosowalam, ale przy bardziej skomplikowanych juz mnie to troche kusi...

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2008-05-09 o 16:55
rocki jest offline Zgłoś do moderatora