Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-12, 11:21   #4613
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez Zapach deszczu Pokaż wiadomość
Dziewczyny dajcie mi już spokój z tym malowaniem. Mam bardzo starannie pomalowane tylko zdjęcie tego nie oddaje, na zdjęciu widać taki odrost właśnie, a w rzeczywistości tak nie jest.
dziewczyny już wszystko napisały, nie będę powtarzać, ale chyba mamy prawo wyrażać własne zdanie, to forum w końcu trzeba sie liczyć z możliwą krytyką, a nie samymi pochwałami...

Cytat:
Napisane przez Lidzia007 Pokaż wiadomość

wcieranie olejku ? na pewno je nawilża i robią się takie hm delikatniejsze i ładniejsze
no olejku to wiem, bo wcieram, tylko mi o serum chodziło czy jest sens wcierać w skórki, tak jak olejek

Cytat:
Napisane przez kingusiusia Pokaż wiadomość

Wrzucam moje pazurasy pomalowane lakierem Avon - Warm Black (baaardzo stary, już wycofany chyba:P) i GR Scale Effect nr 13

Załącznik 3526103Załącznik 3526104Załącznik 3526105
śliczności! lubię flejksy

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
przez Was zacznę chyba wcierać
ech babolki moje mnie się nawet nie chce balsamem ciała wysmarować, a będę co noc smarować skórki? już ześwirowałam chyba

Kochana, to prawda, że się zmieniły i nadal się zmieniają chciałabym żeby były ładne, jestem taka zła na siebie, że je obgryzałam, że wyglądały obrzydliwie

to nie tylko walka żeby ładnie wyglądały, ale też poczucie pewnej władzy nad swoimi słabościami "jeżeli nie chcę, to nie będę obgryzać", tylko to p0omaga, wszystkie "gorzkie paluszki" moga się schować!
nie przejmuj się tym jak wyglądały bo tego się już nie odwróci! najważniejsze że zeszłaś na dobrą drogę i trzymam kciuki za dalsze efekty

ja ciało rzadko smaruję w sumie, ale wcieranie w dłonie (stópki też) specyfików strasznie weszło mi w nawyk


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja szukałam szaraczka jakiegoś
Ja: szukam szarego lakieru, ale beż żadnych połysków, drobinek itp.
Pani: znaczy się matowy?
J: nie matowy, kremowy tylko bez drobinek i nie perłowy
P: to w końcu szary czy kremowy?!
skąd ja to znam.
Oglądamy raz z siostrą lakier holograficzny SH w drogerii. I pytamy panią czy ma jeszcze jakies inne holo, inne kolory, albo innych firm itp
a ta nam pokazuje same shimmery... zwykłe błyszczące lakiery, nie mające NIC wspólnego z holograficznymi
miałam już troche takich "wpadek" sprzedających

Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
Oj... nie było mnie troszkę.... jednak studia, nowe miasto, własne mieszkanko zajmują czas.... Wiecie same sprzątanie, pranie, gotowanie.... Latam ciągle gdzieś, nie mam czasy dobrze na pupie usiąść i aktywnie włączyć się w wizażowe życie. Eh...
Ale wątek przeglądam w miarę regularnie Ciężko jest mi teraz skomentować wszystkie wstawiane pazurki, ale na prawdę dziewczyny, jestem pod wrażeniem Czas leci a Wy macie nadal piękne, zadbane pazurki! No i jakie nowe cudowne kolorki - cacuszka

A moje pazurki raz lepiej raz gorzej... aktualnie są dość krótkie.
A po południu postaram się wrzucić jakieś zdjęcia moich pazurków

hejka wrzucaj koniecznie, musimy się naoglądać zanim znowu do nas zawitasz
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora