Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-18, 20:41   #1993
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
u mnie deszczowy weekend i nigdzie nie jezdzilam Szukamy nowego mieszkania i nie mialam ostatnio czasu na rower
Powodzenia z mieszkaniem i poprawy pogody

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Hej



teraz jeszcze by mi się przydała kurtka, albo bluza cieplejsza do śmigania
Ja smigam w cienkiej kurtce,wczoraj tez wypralam buty sportowe do jazdy


Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Ja przyprowadziłam wczoraj mój rower, który zimował u mojego Chłopaka i dzisiaj, mam nadzieję, pójdę pierwszy raz pojeździć. W Warszawie od rana pięknie świeci słońce, aż chce się wyjść na rower
Udanej jazdy

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
hello


rower naprawiony wolność odzyskana nawet nie wiedziałam, że tak bardzo kocham jazdę na rowerze

zupełnie inaczej wstaje się rano do pracy gdy się wie, że będę jechała na rowerze (nawet jeśli się człowiek lekko nie wyspał, bo mu mops spał na poduszce)

gdyby całe życie było takie jak jazda na rowerze, to był by cudownie
Mohe sie pod tym podpisac

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
lekko potargana pozdrawiam z rana
Hej-fajowe zdjecie
Ja planuje czwartek i piatek z rowerem,mam nadzieje ze pogoda sie nie zmieni.

Cytat:
Napisane przez thegodmother Pokaż wiadomość
Wreszcie wiosna! Ja też nie mogę się doczekać jazdy na rowerze, ale na razie siedzę w biurze, a dzień się już powoli kończy...


Cytat:
Napisane przez dingdong22 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim!
Jestem tutaj nowa, właściwie dzisiaj założyłam konto specjalnie po to, żeby się z Wami komunikować..
Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć?
Za chwilkę lecę po mój rowerek ( był w naprawie) i od jutra działam!
Przede wszystkim jednak chodzi mi w tej chwili o zrzucenie paru kilogramów, ale jako, że lubię jazdę na rowerze to będzie akurat przyjemne ( oczywiście oprócz "diety" ). Cóż, trzeba się za siebie wziąć i to konkretnie!
Ostatnio trochę "podbiegiwałam", ale niestety na dłuższą metę to nie dla mnie, bo mam problemy ze stawem skokowym. Także stawiam na rower! Co najmniej godzina dziennie, jako, że obecnie przebywam w domu i mam dosyć czasu ( mam nadzieję, że znajdę niedługo pracę! ) to z chęcią pojeżdżę i będę się dzieliła z Wami moimi wrażeniami
To w takim razie do jutra! Mam nadzieję, że pogoda się utrzyma
Pozdrawiam.
Hej witamy,pewnie ze mozesz dolaczyc.Bedziemy sie razem motywowac do jazdy
Do uslyszenia i czekamy na relacje/zdjecia z Twoich wypraw
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora