Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. II
Wątek: Essence cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-13, 22:35   #4300
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Arrow Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
A te nowe takie nie sa?

Tylko ciekawe czy u nas bedą...
Nom fajne kolorki, ale czy w ogóle zobaczymy takie cudeńka u nas
Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Najpierw czerwony lakier, teraz kobaltowe cienie... Chyba mamy podobny gust, dziewczyny
Chyba tak
Cytat:
Napisane przez Kriana Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny melduje się kolejna fanka essence narazie mój zbiorek jest bardzo skromny ale myślę, że z czasem się powiększy. jak tylko dorwę aparat to zrobię zdjęcie
Hej
Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pwoiedzcie mi taką rzecz, czy kładziecie AOH na przypudrowaną twarz, czy od razu na fluid?Bo ja mam takie wrażenie nakładając go na przypudrowaną gembuszkę, że robi się taka "mączno-pudrowa" warstwa która trochę sztucznie wygląda, a z kolei na sam podkład nie ośmieliła bym się go położyć bo strefa T bez zafixowania podkładu czymś dodatkowym za bardzo będzie mi się świecić i ciekawa jestm waszych patentów
Ja kładłam na fluid żeby zatrzymać ten fluidowy połysk skóry, pudrem omijałam AOH.
Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Czyli wiem juz wszystko, dziekuje bardzo

Z mineralkami Essence jest naprawde problem jesli chodzi o kolory. 1 jest pomaranczowy, 2 najbardziej naturalny, a 3 to juz braz jest. Ja mam 2 i wcale nie jest ciemniejszy niz 1 (jak sie blednie mowi). Jest bardziej zolty, czyli jak dla mnie w sam raz. Bo ta 1 nie nadaje sie do niczego moim skromnym zdaniem.

Poza tym to ja bym chciala juz jakas limitowanke u nas... kurcze, no...
A dla mnie 1 była idealna, ale niestety puder odstawiłam- zapychanie i podkreślone skórki :/


Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Przecież seria sun club była w Polsce - w lipcu 2oo8.
U mnie chyba jakies resztki byly bo widziałam tylko samoopalacze czy brązery w sprayach. ŻADNYCH PASECZKÓW!
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora