Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-02, 22:54   #3319
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Tak czytam Was i czytam i niektóre domowe sposoby mnie zadziwiają na trądzik
Ja z pryszczolami walczę chyba od 10 roku życia. Miliony wydanych pieniędzy, miliony różnych sposobów domowych i farmaceutyków i jedna wielka klapa.Antybiotyki doustne, kuracje kilkutygodniowe które tylko mi zniszczyły wątrobę, maście, kremy, zele, srele, oczyszczanie twarzy po którym efekt był piorunujący, ale chwilowy. Wystarczy że o tydzień się opóźniłam z kolejnym zabiegiem i znowu wysypywało mnie ze zdwojoną siłą.
Aż trafiłam do pewnej Pani dermatolog, która poinformowała mnie, że jeżeli trądzik utrzymuje się w wieku lat kilkudziesięciu, kiedy burza hormonów dawno przeminęła z wiekiem, to należy przyczyny szukać "wewnątrz" organizmu.
Może byc jakiś ukryty stan zapalny, które nie daje o sobie znać bezpośrednio, lecz "wyskakuje na twarzy". Np. mogą to być zęby, nerka czy cokolwiek innego. I równiez problemy z tarczycą ( a ma je coraz więcej ludzi) moga być przyczyną trądziku. I tak uzbrojona w informację poszłam do laboratorium wykonać sobie pakiet tarczycowy. I przyczyna się uzewnętrzniła - miałam niedoczynność tarczycy. I to dosyć sporą. Przyjmuję teraz hormony tarczycowe i moja buzia wygląda jak u niemowlaczka. Walczę tylko z bliznami które mi zostały po wyciskaniu:/
Tak więc Kobietki skoro też nie możecie sobie poradzic, może warto wybrac się na "przegląd"? Podstawowe badania krwi, OB czy cuś. Nie zaszkodzi, a nóż okaże się, że to strzał w dziesiątkę (tak jak u mnie)
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."

Edytowane przez Negra1987
Czas edycji: 2011-07-02 o 22:55
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora