Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-15, 11:40   #21
Ula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1
Exclamation Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Witam bardzo serdecznie, choc w nie tak serdecznym nastroju. Mam problem z moim okresem (scislej biorac, z jego terminem).
Niedawno rozpoczelam wspolzycie i od tego czasu moj okres `ogupial`. Wyjechalam za granice i nie jestem w stanie wybrac sie do ginekologa aby sprawdzic przyczyne tego spoznienia .... raz zdarzylo mi sie zazyc ´specjalna´ tabletke po stosunku (ktory wydawal mi sie, nie dokonca przebiegl bezpiecznie .. tak dla wlasnego bezpieczenstwa ... kupilam te tabletke na recepte)... I od tego czasu mialam 2 razy okres szypciej o jakies 3 dni ... a teraz spoznia mi sie o jakies 7 dni (moze byc tak , ze po zazyciu takiej tabletki i uprawiajac sex w czasie okresu, czy tez w 2 dni po jego zakonczeniu, mozna zajsc w ciaze z wiekszym prwadopodobienstwem ???)....
Zastanawiam sie, nad tym dosc powarznie. Poniewaz dziwi mnie, fakt objawow, ktore zawsze mi sugerowaly zblizajacy sie okres, tj: bol piersi i fakt ze sie powiekszyly, wypryski na twarz, zmienne nastroje, to cieplo - to znow zimno ... i mogla bym przysiac ze moje jajniki ´pracuja´- chyba, ze to moja podswiadomosc juz zaczela interpretacje sytuacji.
Bardzo prosze o szybka odpowiedz ... bo na obczyznie, zastanawiam sie czy wroce do domu z wielkim brzuchem :/ taka mala niespodzianka ....
Ula jest offline Zgłoś do moderatora