Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - z naturalnych ciemnych na jasny blad
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-04, 18:02   #1
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950

z naturalnych ciemnych na jasny blad


Szukalam takiego watku,ale znalazlam tylko tematy o powrocie do naturalnie jasnych wlosow po farbowaniu ich na ciemne...
Tymczasem ja jestem naturalnie brunetka.Nie wiem czy w tej sytuacji jest inaczej,prosze o rady i pomoc.Od lat farbuje wlosy na rozne odcienie braz(zlociste,zlote,aksam itne-wyprobowalam juz chyba wszystkie ).Znudzil juz mi sie ciemny kolor a po tym jak zobaczylam kilka zdjeci jasnych blondynek (np Claudia Schiffer)o bardzo jasnej cerze-jak moja, zaczal mi sie marzyc jasny blad.Mysle ze moge wygladac w nim dobrze skoro tak wiele osob o jasnych oczach(moje sa zielono szare)i bardzo bladej cerze ma naturalnie blad wlosy.Jak sadzicie?Pytanie tylko jak to zrobic?????????Dotychczas chyba tylko w gazetach na przykladzie gwiazd takich jak Aguilera czy Nicole Kidman widzialam idealnie zafarbowane na blad wloski z czarnego czy ciemnego brazu .Na wlasne oczy niestety widzialam tylko porazki-jedna znajoma chciala przefarbowac sie na blad i wyszly jej grube pasma na wierzchu glowy zolto rudego koloru z przeswitami czarnych. Czy to w ogole mozliwe przefarbowac sie z brunetki na bladynke tak zeby ten blad wygladal jak najnaturalniej(nie zolto czy rudo),nie bylo przeswitow-zeby wlosy byly rowno zafarboweane i wszystkie, bez pasm i pasemek??Po przeczytaniu wielu watkow o zle wykonanym rozjasnianiu obawiam sie nieco tego co moze mi wyjsc nas glowie...
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując