Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - AMILIE Mineral Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-23, 14:32   #922
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Razdwapiec bardzo dziękuje za zdjęcia
Jak na razie wstrzymam się z zamówieniem bo w domu jeszcze jakąś mieszankę mam, a w marcu podobno mają być pędzle to już wtedy bym zamówiła wszystko
W ogóle wiem wiem, wspominałam że Sesame jest dla mnie za jasny,ale dzisiaj ze jestem w domu (a moja mieszanka podkładów coś ostatnio kaprysi) stwierdzilam że zrobie sobie paskowy test na szyi i porównam wszyssko co mam w domu i może coś do niej domieszam I byłam zdziwiona tym co zoabczyłam, a mianowicie Sesame u mnie zrobił się nie ekstremalnie żółty i nie pomarańczowy bardziej taki słoneczny i rażący (mocno kontrastował z moją skórą) Natomiast najbardziej wtopił się Pine Nut, o co bym go nie posądziła, ale że jak już sprawdzałam wszystko to wszystko Jutro go nałoże na twarz i zobacze co to z tego wyjdzie. Creme Brulee chyba byłby za ciemny (pomarańczowy) nawet z wymieszaniem z Sesame... Ale, ale nadal trzymam się zdania, że testy paskowe nie oddają w 100% koloru jaki będzie na twarzy, bo czasem to co za ciemne na pasku wychodzi idealne na całej twarzy. Dlatego jutro może się okazać że Pine Nut paskowo się pięknie wtopił, a na całej twarzy zrobi ze mnie pobladłłą osóbkę której krew odpłynęła z twarzy

A co do swatchy, to trzeba chyba się przestawić i odnaleźć kolorystycznie na białych kartkach. Bo takie na skórze zawsze są inne mimo że odnoszą się do jednego koloru, każda z nas ma przeważający inny pigment w skórze i inny kolor "wyłazi" z danego odcienia podkładu
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując