Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-07-30, 18:41   #2523
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Wygląda to na efekt z użyciem rozjaśniacza i tonera. Za jednym razem powinno sie udać przy Twoim kolorze. I na pewno nie za 1000zł.
Cytat:
Napisane przez Eveen Pokaż wiadomość
Nie widzę jaki masz naturalny kolor ze zdjęć.. chyba że gdzieś przeoczyłam to zdjęcie to zaraz sprawdzę. Jeżeli chodzi o kolor to wydaje mi się, że powinni dać sobie radę przy użyciu rozjaśniacza + oxy 9%. Takie mix rozjaśnia o 3 poziomy, więc jeżeli naturalnie masz 7 to może ci rozjaśnić do 10 poziomu. To już jest na prawdę całkiem fajny wynik. To jeszcze może być za mało, ale za drugim rozjaśnieniem nawet za jakiś czas powinny włosy być na poziomie 12. Wtedy już leci się z oxy 3% czy 6% i nakłada tonery. Tutaj już wchodzi albo jeden, dwa czy trzy tonery w zależności jakie zdjęcie z tych podglądowych sobie wybierzesz. Tzn. to jest to co ja sama na sobie widzę jako naturalna blondynka z poziomem 7, która weszła na poziom 9 za pomocą farby 9.0 i oxy 9% i tyle sama z tego co ja na sobie próbowałam mogę Ci powiedzieć.

Rozjaśnianie do białości jest dość ciężkie i ryzykowne bo niszczy włosy, ale jednak no... Na zdrowych włosach jest to możliwe. Gorzej jeżeli masz zniszczone albo włosy z farbą, ale z tego co czytałam to masz naturalny blond.
Moj naturalny to ciemny mysi blond. Ale mialam robiony blond balejaz na dlugości, więc były trochę jaśniejsze.

Dzisiaj poszłam do nowego fryzjera i wreszcie ktoś wykonał dobrą robotę i zrobił to o co prosiłam faktycznie teraz jestem jasną blondynką. Nie aż tak prawie białą jak na niektórych zdjęciach, bo powiedział, że nie chce mi zniszczyć włosów i możemy to rozbić na dwie wizyty. Ale chyba dobrze wyszło, bo i tak teraz już jest mega jasno i muszę się z tym oswoić jeszcze jaśniejsze może byłyby już przesadą.
Dało mi to lekcję, żeby zawsze poprzeglądać zdjęcia na Instagramie od danego fryzjera, żeby zobaczyć, czy robią takie blondy. Wcale nie zapłaciłam 1000zł, a mam to co chciałam
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując