Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poszukuje zdjęć! Długie rude włosy + tematy związane z farbowaniem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-30, 17:35   #3085
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 739
Dot.: Poszukuje zdjęć! Długie rude włosy + tematy związane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Śliczny kolorek niestety rudy ma to do siebie, że się spłukuje, nie wiem czy w ogóle szampony czy odżywki coś pomogą w utrzymaniu koloru, mi nie pomagają;P moją zmorą też są suche włosy, ale odkąd kupiłam maskę kokosową profisa (coco mask) to jakoś się zregenerowały
Ps. garniera 100% odradzam, mi strasznie wysuszył włosy no i śmierdział niesamowicie, nawet po 2krotnym umyciu włosów czułam ten smród. Dodam, że zapach innych farb z amoniakiem mi nie przeszkadza:P
wlasnie wiem kazdy to mowi ale mam na os taka dziewczyne, ktora jest fryzjerka i kupuje jakies specjalne odzywki, na ktore miesiecznie wydaje duzo kasy ponoc (u mnie 1 tubka by starczyla na raz podobno) i ma taki piekny pomarancz jakby z salonu wylazila. no nic widac taki moj los... moze sprobuje jakies farby rozjasniajace w takim razie... slyszalyscie moze o delia krem rozjaśniający (ktory ma nie niszczyc wlosow)?
w sumie teraz nie mam takiego problemu z suchymi wlosami jak kiedys ale za rewelacyjnie tez nie jest...
co do garniera to ten smrod tez czuje jeszcze kilka dni po farbowaniu, ale ten kolor z obrazka mi tak w glowie miesza teraz dopiero bede mogla mowic, ze mam wlosy zniszczone...
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2 jest offline Zgłoś do moderatora