Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-27, 21:35   #979
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
D
O! o Alterze nie pomyślałam
Chyba sama robię sobie problemy Mam jakieś półprodukty, oleje, poza tym w cholerę balsamów i odżywek i szukam nie wiadomo czego...
Jeszcze dziś spróbuję odżywki z olejem pod czepek
Daj znać, jak się sprawdzi
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Cześć, Kotki moje

Ileż to już części mnie nie było?
Cześć Mani śliczne, bardzo w moim guście.
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Mam mani i ja wczorajsze
Widziałam, piękny kolor
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
No dobszzzzz to wstawiam franka ( dawno obiecanego Śniegusi prasam )
Tadam franek- buraczek malowanie - bajka- właściwie wystarczy jedna, grubsza warstwa ale dałam 2
Ps Mały prawy do skrócenia- dopiero jak pomalowałam to zauważyłam, jak tylko lakier podeschnie - piłowanko
O, franek bardzo udany Jaka ty masz płytkę!
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a zamówiłam sobie tak: Planeta Organica Szampon Aleppo, Planeta Organica Balsam do włosów Aleppo, maseczkę drożdżową babci Agafii, szampon i odżywkę do włosów suchych i zniszczonych Eco Hysteria, Planeta Organica Balsam prowansalski, Ajurwedyjska Złota Maska "Gęstość i Wzrost Włosów", Love 2 mix ogarnic maska stymulująca wzrost z pomarańczą i chilli
To się obłowiłaś! Bardzo ładnie się zachowali, szacun
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Czym robicie zdjęcia? Konkretnie, jakim aparatem/telefonem. Robię rekonesans także proszę o jakieś informacje

Porównam sobie sprzęt i jego dane techniczne z określonymi zdjęciami (takie żywe codzienne przykłady) i może mi się rozjaśni w głowie.

(kupuję aparat.. albo telefon i właśnie mam dylematy )
Ja takim , ale nie polecam
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
u mnie nie schodziło, a teraz tak, nie wiem czemu podejrzewam przygotowanie płytki i grubość warstwy
Ja próbowałam nawet po dwie warstwy bazy dawać, ale nic z tego
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
nie wiem sama, napiszę do nich, ale wiem, że holo już nie mają więc nie wymienią
wysyłać go do firmy się nie opłaci, ale malować się nie da
To chyba rzeczywistsze nie do odratowania Nie masz jakiejś pasującej nakrętki, żeby podmienić?
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora