Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najgorsze wizyty u fryzjera - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-26, 21:05   #277
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: najgorsze wizyty u fryzjera

witam
jako że zyje juz na tym swiecie 35 lat pzrez moje zycie przeinelo sie kilku "boskich" fryzjerów po których mam traume do dziś
nie wiedzieć czemu przez kilka lat przez różnych fryzjerów obcinana byłam nierówno z jednej strony długośc prawidłowa z drugiej 0,5-1 cm dłuższe---jak mi odrastały nie dało sie nic z tym zrobić
kilkakrotnie obcinane włosy były na mnie nie na podłodze,kilka lat byłam kruczoczarna i po niemal każedj wizycie w salonach obowiązkowo pryzsnic i umycie glowy czyli po kiego mi układali??
w ub roku w 8 miesiącu ciązy leciałam jak poparzona do domu bo nie dośc ze byłam w białej bluzce i zielonych spodniach włosy były WSZĘDZIE nawet na łydkach wytłumaczenie pani fryzjerki? bo jest pani spocona i włosy sie przyklejają.........
ostatnio właśnie przy czarnych włosach strzygłam sie na EWE DRZYZGE mam 2 zdjęcia z gazety i zazwyczaj z nimi łaziłam trafiłam do pewnego salonu 2 razy pani udalo sieostrzyc identycznie ! byłam zadowolona jak diabli
niestety polazłam tam 3 raz i..................na nieszzcęście byłam wtedy umówiona z kolezanką szłam modliłam sie w duchu żeby nikogo nie spotkać znajomego wlazłam do nie a ta sie zaczela smiać i mowi co tysie na myszkę miki obciełaś czy jak?? grzywkę miałam tak wyciosaną ze aż mi sie porobiły zakola jak u myszki miki nigdy tam nie polazłam........

a teraz od niedawna mam swojego fryzjera pod nosem gościu ma 25 lat jest pełen fantazji i wigoru zamazryło mi si nie farbowac na czarno tylko na blond..... jestem po 2 wizycie i w pół roku stałam sie blondyną!piersza wizyta gościu doradził pasemka posadził na fotelu pokazał paluchem co mi wyjdzie na glowie(i wyszło!!!) potem przy podcinaniu zaproponował mi fryzure w jakiej mi bedzie najlepiej ....
teraz tylko do niego już nigdzie nie poleze
acha i za pasemka z umyciem obcieciem układaniem zapłaciłam....55 zeta(1 wizyta 70 zł)
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując