Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolorowanka
Wątek: Kolorowanka
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 14:17   #8
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Kolorowanka

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
fajnie, równo, perfekcyjnie
dziekuje

Cytat:
Napisane przez xXxFryciaxXx Pokaż wiadomość
no no baw sie tak częsciej :d śliczności wyszły co ty chcesz od zdjęć kobieto ładnie wyszły :d
Na zdjeciach był problem z wlosami- po 2 str glowy mi dziwnie stercza wiec choc makijaz jest na obu stronach to na zdjeciach twarzy wycielam tylko profil.
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez ssylvkaa Pokaż wiadomość
Przyszaaalas Mlodziak brakowalo mi takiego makijazu ostatnio i mialam Cie prosic o jakąs wlansie jak to Ty nazwalas kolorowanke wczoraj sama troszke pokombinowalam lekko pomieszalam kolorki, jak ogarne fotki to wstawie.
Wloski, makijazyk, modelowanie- prawie nigdy nie mam sie do czego przyczepic u Ciebie:P
Ostatnio pozwolilam sobie "obcenic"Twoje pierwsze makijaze na MM i doszlam do jednego wniosku-od zawsze malujeszzzz tak jakbys cale zycie to robila i pracowala w tym zawodzie!jestem pod wrazeniem : )
No widzisz czytam Ci w myslach na odległosc .
Jezeli chodzi o poczatki to ja zawsze lubiłam makijaz, ale miałam tylko pare ulubionych kolorów cieni (głównie szaro czarno białe i troche zieleni). W pewnym momencie zaczełam nałogowo kupowac kolorowe cienie, akcesoria do wykonania makijazu itp, a potem dopiero odkrylam ze jest cos takiego jak wizaz.pl i ze tu jest takie fajne podforum jak MM. Niemniej bardzo dziekuje za mile slowa
No i dziekuje za komentarz oczywiscie , czekam na Twoj makijaz
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując