Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wakacyjna zmiana
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 22:10   #8
catherinne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 26
GG do catherinne
Dot.: Wakacyjna zmiana

Cytat:
Napisane przez greenwitch Pokaż wiadomość
Hej, nie daj sobie wmówić znajomym, że jesteś nijaka! Jeśli sama uwierzysz w to, że jesteś jedyna w swoim rodzaju i bardzo wyjątkowa, niedługo inni tez będą tak myśleć...
Osobiście ze względu na Twój wiek odradzałabym dokonywanie szalonych zmian np. w kolorze włosów, czy intensywności makijażu. Jesteś bardzo piękna nastolatką i delikatny makijaż, jaki stosujesz, w zupełności wystarczy. Wykonuj go wyłącznie po to, by zatuszować ewentualne niedoskonałości skóry czy kształtu twarzy i by wyeksponować te piękne - w Twoim przypadku oczy. A na mocniejszy makijaż jeszcze przyjdzie czas - uwierz mi - zakrywanie zmarszczek i siniaków pod oczami - to wszystko przed Toba . Latem możesz zawsze zaznaczyć bardziej usta kolorowym błyszczykiem.
Co do ubioru - wakacje to idealna pora, by zaakcentować swoją osobowość odważnym kolorem - w grę wchodzi cała gama pasteli i barw jaskrawych. Trudno mi ocenić na podstawie zdjęcia, bo jestem przeciwniczką dopasowywania osoby do typów urody w przekroju 4 pór roku... Polecam Ci ogólnie ubrania w żywych kolorach. Na Twoich zdjęciach dominują kolory przygaszone. Odłóż czerń na bok! Zaszalej z trawiastą zielenią, jasnym pomarańczem, żółcią... Na zdjęciu drugim w bluzce w zebrę bardzo źle dobrałaś proporcje. Ta spódniczka jest stanowczo za nisko! Skraca Ci nogi! Wybieraj takie bez obniżonego stanu. Możesz sobie na to pozwolić, no jesteś smukła i zgrabna. Ładnie byłoby Ci tez w sukience lub spódnicy typu bombka. Dodałaby Ci optycznie bioder wyeksponowała talie i długie nogi. Twoja biżuteria na zdjęciach też jest dość "grzeczna". Pozostań przy bransoletkach i długich kolczykach, ale niech będą wielobarwne, bardziej odważne.

Jeśli rodzice pozwolą Ci na zmianę koloru włosów - zaszalej na wakacje i spraw, żeby były jeszcze bardziej rude, kasztanowe.

Napisz też, czy byłabyś w stanie obciąć włosy np. do ramion - wtedy pomyślimy nad jakąś fryzurką dla Ciebie. Włosy masz naprawdę ładne, ale skoro chcesz zaszaleć - to ja bym poszła w tym kierunku....
Dziękuję za rady.
Na wakacje przede wszystkim chciałabym pogłębić kolor włosów. Będą bardziej rude, taką mam nadzieję. ;]

Naprawdę dodałaś mi otuchy i przyprawiłaś o troszkę więcej wiary w siebie.
__________________
- Zapuszczam włosy! [jeszcze jakieś 15cm do ideału]
- Maniaczka picia herbatki z pokrzywy i skrzypu.
- Pozbywam się rudości z włosów.
catherinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując