Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-10, 15:06   #1916
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cynada-dzieki za wsparcie moralne.Milo sie czyta to co piszesz.Mnie podnioslas na duchu,mam nadzije,ze reszte tez Generlanie podpisuje sie pod wszystkim co piszesz czterema konczynami.

Jak o mnie w mojej rodzinie mowia:
1.TZ-ja nie widze twoich pryszczy,tylko na zdjeciach troszke je widze,ale na zywo w ogole(poznalam go juz cala w kropki,ale to mu nie przeszkadzalo)
2.Mama-Hmm...znow ci cos wylazlo...ja nie wiem co ty masz na tej buzi-nikt w rodzinie nie ma tylko ty jedna(bo ja zebralam najbrzydsze geny z calej rodzony po prostu)
3.tata-kiedys ludzie nie mieli pryszczy,a myli sie mydlem a nie tymi wszystkimi go***mi.Mydlo jest najzdrowsze!!
4.Ciocia(moja ulubiona)-opal sie,bo blada jak trup jestes-to pewnie przez te fluidy(nie fluiduje ise,nie pudruje ).te dziewczyny to sie teraz maluja,ze niewidomo ,ktora ile ma lat.
5.Babcie i dziadkowie-na szczescie nic nie mowia,ale to tylko dlatego,ze wszyscy nie zyja
6.Siostra-najlepiej mnie rozumie.Nigdy sie nie opalala,uzywala mocnego filtra,a po pigulkach anty prawie cala twarz ma pokryta ostuda.
7.Ja-ostatnio podchodze do sprawy "relaksowo"-dbam o ten caly syf,ale tez smieje sie z niego i inni tez moga.Moga sie gapic,ja im nie bronie.

AaniaA-jak otworzylam drzwi to facet spojrzal na mnie i mowi:pani Angeliko jaki ma pani ladny trawnik przed domem(fakt-sliczny jest po taj calej suszy)
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora