Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-06, 14:31   #1086
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
fiasco, a jaki masz kolor tego Pixie?

Ja też wszędzie ustawiam słoiki, miski itp. z wodą. Raz, że mam bardzo wrażliwe gardło i aż mnie piecze od niedoboru wilgoci w powietrzu, a dwa, że cera nie wygląda jak papier ścierny. Polecam.
Babydream Gesichtcreme nieźle nawilżył mnie dzisiaj w nocy. Miałam wczoraj mnóstwo suchych skórek, a dzisiaj już jest w porządku.
Ailive 0. taki chłodny beż, trochę szarorózowy, z niebieskimi podtonami. (na zdjeciu tego nie widać, bo żółte światło)

że też wcześniej nie pomyślałam o tym, żeby nawilżać powietrze co noc kaszlałam, choć nie jestem chora, a dzisiaj w nocy miałam spokój
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
fiasco, wyglądasz jakby coś Cię uczuliło. Nie dotykałaś się do proszku, płynu do płukania czy jakiegoś detergentu?
Ha, uwielbiam ten efekt na bladej skórze - zaczerwienienia zawsze wyglądają iście makabrycznie
hah, rzeczywiście makabrycznie, bo jak mnie ojciec zobaczył w takim stanie, to aż się cofnął i zapytał "O matko, co ci się stało!"

quench, milk, przemyślałam to i chyba macie rację, ze to uczulenie. trudno mi zdiagnozować reakcję alergiczną, gdyż mi się takowe po prostu nie zdarzają, a jeśli już, to w postaci wysypki, złażącej skóry... To musi być ta maseczka Dax, bo z niczym innym "nowym" nie miałam kontaktu. a ja już myślałam, ze znalazłam doskonały nawilżacz...
Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
zaczerwienienie na bladości to cuuuudo. ja zawsze, nawet jak mi wyskoczy minimalna krosteczka której nie ma w pare godzin po zaistnieniu, mam taką urocza czerowną plamkę po niej przez miesiąc... którą idealnie widac na białej twarzy, no jak karalucha na torcie.
podobnie jak się zadrapię/zaczerwienię/podrażnię etc.
blada twarz to idealne płótno do wszystkich czerwonych masakr
bo nic nie podkreśla jasnej cery tak doskonale, jak sińce pod oczami, zaczerwienienia, krosty...
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
http://www.pudelek.pl/artykul/30212/..._raka_skory/1/

Wiedza naszego społeczeństwa na temat stosowania filtrów budzi moje zażenowanie...
Moi drodzy, jak się okazuje filtry to samo ZŁO. Może to dzieło Szatana?
jedyne, co mi przychodzi do głowy, czytając te komentarze, to "ojapie**ole"
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
O właśnie, dawno nie widziałam na forum loss lauri, może filtry ją "zniszczyły"...:hahah a:
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ochronę przed słońcem w tegoroczne wakacje uzyskam za pomocą medytacji. Może zacznę już teraz...
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
i na plażę gdzieś w Grecji też raczej nie wyjdę uzbrojona tylko w autosugestię
"szczezłam"
zrobiłyśmy klasyczny off-top, ale przynajmniej będę miała dobry humor do końca dnia
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora