Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Ziaja - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-27, 12:19   #1517
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
W takim razie myślę, że dobre będę nieprzesuszające żele bez SLS (mam taką samą cerę): oliwkowy, wspomniana Calma, TinTin, Ziaja Med antybakteryjny.
Oliwkowy ma SLS w skladzie i nie dam sobie reki uciac, ale wydaje mi sie, ze Ziaja Med antybakteryjny tez. Wyrzucilam butelke i nie mam jak sprawdzic opakowania, ale cos mi lata po glowie, ze SLS byl tez, daleko w skladzie, ale byl.
Cytat:
Napisane przez anetus77 Pokaż wiadomość
mam mieszaną w stronę tłustej ze skłonnością do wyprysków.
Calma będzie ok? czy może coś innego? potrzebuje jakiegoś nawilżającego ale nie zapychającego bo na noc stosuje effaclar i troszkę mnie przesusza.
Może znajdzie się coś z ziaji w sam raz dla mnie?
95% kremow Ziai to sa zapychacze, wystarczy obejrzec sklady. Tak jak uparcie nie produkuja lekkich mleczek do ciala (nawet niby najlzejsze to jednak ciezki balsam, nie mleczko), tak samo namietnie robia zapychajace kremy. Sprobuj moze z Ziaja Med antybakteryjna, tylko tu musisz uwazac na sredni poziom nawilzenia, zeby sie nie okazalo, ze Cie przesuszy.

Cytat:
Napisane przez farmamozg Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ten micel Jaśmin jest porównywalny do Sopot Spa? Mam już chyba 5 buteleczkę Sopot Spa - ale po dłuższej przerwie bo dostałam z Iwostinu micel(który zresztą też bardzo szczypie w oczy). A ten z serii med ktoś ma? Szczypie w oczy?
Do mycia używam Nuno ale chciałam sie przestawić na ten z Med zielony - działają podobnie? jest sens zmieniać? Ogólnie moja cera jest bardzo dziwna - wrażliwa, na polikach zaczerwieniona a na brodzie wiecznie jakieś syfki - i wiele kremów( i podkładów) od razu powoduje nalot pryszczy:|
Ziaja med micel mnie w oczy nie szczypie, ale tez nie radzi sobie z makijazem oczu tak dobrze jak Ziaja dwufazowa. Do lekkiego makijazu sie nadaje, ale juz na wieksze wyjscie to niezbyt.
Dla mnie zel Nuno i antybakteryjny dzialaja tak samo, z tym ze Nuno intensywniej pachnie (a i tak subtelniej niz pachnaca na kilometr Calma), a z kolei Ziaja Med ma pompke.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
A jak oceniacie kosmetyki z serii lipidowej po dłuższym stosowaniu?
A tak:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=474917
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując