Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-09, 03:40   #1445
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A ja bym się "wtrąciła" i uprzejmie poinformowała, że pani jest w błędzie i sprostowała te farmazony... I powymieniała uwagi nt danego kosmetyku z tą klientką Kobieta przynajmniej dowiedziałaby się czegoś rzeczowego, a pani "naturzace" może zrobiłoby się wstyd, że klienci są bardziej zorientowani w asortymencie sklepu niż sami pracownicy
do Natury weszłam w drodze do pract, tylko, żeby sprawdzić czy są nowości.
Chcialam sie wtrącić, ale szybko przeanalizowałam sytuację i stwierdziłam, że wtedy nie zdążę do pracy

coraz częściej dochodzę do wniosku, że chyba będę kupować tusze do rzęs z firm katalogowych, bo obrzydzenie mnie bierze jak pomyślę ila razy był on otwierany w sklepie

a dzis przy odkurzaniu przyszedł mi do głowy pomysł, żeby napisac do centrali, żeby wydali odgórne rozporządzenie, żeby szanowne ekspedientki pilnowały kosmetyków i też same ich nie otwierały
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując