Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-28, 15:15   #152
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie mogę, nie jestem sama
a uwielbiam tak robić
ja korzystam jak jestem sama z Tżtem albo całkiem sama

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a co Wy prawie wszystkie tak nagle pozmieniałyście avatary?
poznać żadnej nie mogę
ja też patrzę na Snow i myślę kto to a przecież napisane że Snow ale ja tak do avków się przyzwyczajam

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To by było, latasz nago a tu tata wchodzi do pokoju
lepiej nie ryzykować
tak to w bieliźnie latam albo w koszulce i gaciach

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
Aaaa zrobiłam kolor wydaje się bardzo jasny, ale to chyba przekłamanie aparatu + płukanka
a mamusią będę w lipcu i zastanawiam się jak tu przemycić laptopa na porodówkę, bo aż się boję ile będę nadrabiać przy Waszym tempie pisania...











wrzucam fotkę jeszcze jedną, wydaje się, że białe, ale jak są takie krótkie to mi się cieplejsze i ciemniejsze odcienie nie podobają ale na długich to jak najbardziej




Zabawa zawsze jest dobra bardzo mi się podobał sposób leczenia przeziębienia Bunny

Szkoda, że nie dołączę do dyskusji w temacie biustonoszy, bo ja aktualnie mogę jedynie łączyć dwa berety gumką, żeby się pomieściły
ale bieluśkie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora